Zewnętrzny adres URL wydarzenia

Miejsce wydarzenia

pomorskie
ul. Wodnika 50
Gdańsk, 80 - 299

16.Wiosna w Ogrodzie z Kiermaszem | Renk | Gdańsk

piątek, 18 maj 2018 - niedziela, 20 maj 2018

jarmarki, kiermasze, targi

Przed nami kolejna XVI edycja Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem WIOSNA W OGRODZIE w Rënku. 

Zaproszenie do udziału w Wystawie kierujemy do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin. Udział w niej biorą najlepsi projektanci terenów zielonych oraz doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski. Poprzez organizację Wystaw Ogrodniczych pragniemy zaproponować mieszkańcom Pomorza (i nie tylko) możliwość obejrzenia i dokonania zakupu odpowiednich roślin nie tylko do ogrodów, ale również na tarasy, balkony oraz do pomieszczeń w domach i pracy. Wystawa połączona z kiermaszem przeznaczona jest dla wszystkich miłośników roślin i ogrodnictwa, właścicieli dużych ogrodów, jak również dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów. Nasi Wystawcy z wielką chęcią udzielają Państwu porad i wskazówek - jak aranżować zieleń w ogrodach, na balkonach oraz jakie rośliny i gdzie posadzić, jakie trendy obowiązują obecnie w ogrodniczej branży.

Wśród Wystawców, poza firmami, u których poza roślinami, drzewami czy krzewami, można zaopatrzyć się w meble ogrodowe, huśtawki, donice do ogrodów, na tarasy i balkony, ziemię, 
a także nawozy i środki ochrony roślin.

Każdego roku najnowsze trendy i możliwości aranżacji ogrodowych prezentują profesjonaliści, którzy na co dzień tworzą piękne tereny zielone.

Dodatkową szeroką ofertę produktów przygotowują producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, win, miodów pitnych, a także wyrobów twórców ludowych. 

Coroczny edukacyjny charakter imprezy oraz panująca specyficzna atmosfera sprawiają, że udział w niej biorą całe rodziny z naszego regionu. Imprezie zawsze towarzyszą dodatkowe atrakcje, które przygotowujemy wspólnie z Partnerami Wystawy, zapewniając konkursy z nagrodami, dzięki czemu zarówno dorośli, jak i dzieci nigdy się nie nudzą.

Tradycyjne podczas oficjalnego otwarcia wystawy w dniu 19 - go, wystąpi kaszubska kapela "Pstrąg". Wystawie w dniu 19 maja towarzyszył będzie piknik wieprzowy zorganizowany przez Pomorską Izbę Rolniczą.

Jak co roku odbywają się również konkursy dla Wystawców w poszczególnych kategoriach: na najciekawszą aranżację stoiska Wystawy, najciekawszy produkt, kwiat rabatowy, czy najpiękniejsze drzewko i krzew oraz tradycyjnie Nagroda Publiczności za najpiękniejsze stoisko Wystawy.

 

Serdecznie ZAPRASZAMY i do zobaczenia w Rënku!

 

Kontakt:  BIURO WYSTAWY "WIOSNA W OGRODZIE"

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. Rënk

ul. Wodnika 50 , 80 - 299 Gdańsk

tel. 58 762 80 00 , tel. 58 762 80 02 , faks 58 762 90 00

Hanna Czapiewska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Andrzej Michalik - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Magdalena Brodka-Niemoczyńska-  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.